Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Magdalena Saad: Trzeba ugrać co się da

Magdalena Saad: Trzeba ugrać co się da

fot. Bogusław Krośkiewicz

- Nie ma się co zastanawiać, kombinować. To nie czas, aby rozważać co było dobre, a co złe. Trzeba po prostu trenować „na maksa" i ugrać co się da! - mówi przed meczem z Budowlanymi Łódź libero Siódemki Legionovii, Magdalena Saad.

Poniedziałkowe spotkanie w Łodzi zakończy 15. kolejkę spotkań żeńskiej ekstraklasy. Miejscowe Budowlane podejmować będą beniaminka ORLEN Ligi, Siódemkę Legionovię Legionowo. Oba zespoły liczą na zwycięstwo. Przyjezdne wciąż walczą o awans do play-off, a łodzianki będą chciały zapewnić sobie grę wśród najlepszej ósemki ligi. – W tej chwili wszystkie mecze są bardzo ważne. Dlatego nasze nastawienie na poniedziałkowy pojedynek się nie zmienia. Jest takie samo, jak na każdy mecz, bo każdy (mecz – przyp. red.) jest do wygrania – wyjaśnia libero Siódemki Legionovii, Magdalena Saad.

Wystarczy spojrzeć na to, co działo się przed tygodniem w Legionowie. Nikt nie podejrzewał, że w spotkaniu z Tauronem MKS Dąbrowa Górnicza zdobędziemy jakikolwiek punkt. Mogłyśmy przegrać nawet 0:3. Dlatego należy się cieszyć z jednego punktu – dodaje siatkarka. – Oczywiście pozostaje niesmak, bo mogłyśmy wygrać 3:1, ale… to już za nami. Robimy reset i jedziemy do Łodzi po trzy punkty – zapewnia Magdalena Saad.

Do końca rundy zasadniczej legionowiankom zostały jeszcze cztery spotkania. Poza pojedynkiem w Łodzi podopieczne Wojciecha Lalka podejmować będą u siebie bielski BKS oraz zagrają w Białymstoku i we Wrocławiu. – To już niemal koniec rundy rewanżowej. Nie ma się co zastanawiać, kombinować. To nie czas, aby rozważać co było dobre, a co złe. Trzeba po prostu trenować „na maksa” i ugrać co się da! – mówi libero beniaminka ORLEN Ligi.Sytuacja popularnych „Lalek” w tabeli byłaby lepsza, gdyby w ostatnim meczu zamiast jednego, Siódemka na swoje konto zapisała trzy oczka. Legionowianki w czwartej partii na wyciągniecie ręki miały zwycięstwo z Tauronem MKS Dąbrowa Górnicza. – Widać, że nasz zespół potrafi grać bardzo dobre spotkania, ale najwyraźniej nie jest gotowy, aby te mecze wygrywać – tłumaczy Magdalena Saad. – W czwartej partii byłyśmy za bardzo pewne, że wygramy seta. Nie grałyśmy z byle kim i należało utrzymać bardzo dobrą grę do końca, bo jak można było się przekonać, kilkupunktowa przewaga nie wystarczyła do wygrania tego meczu za trzy punkty – kończy zawodniczka Siódemki Legionovii.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-01-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved