Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > BKS Aluprof nie odpuścił meczu w Pucharze CEV

BKS Aluprof nie odpuścił meczu w Pucharze CEV

fot. Piotr Woźniak

Kiedy BKS Aluprof do spotkania z ekipą z Muszyny przystąpił w mocno okrojonym składzie i w efekcie przegrał 1:3, pojawiły się nawet głosy o odpuszczeniu tego meczu. - Nie było mowy o żadnym odpuszczaniu - mówi trener Wiesław Popik.

Okazało się, że w zespole nie brakuje problemów zdrowotnych. – Do Muszyny nie przyjechały nasze trzy zawodniczki. Elisa Cella nadal jest kontuzjowana, a Milada Bergrova i Ewelina Sieczka są chore. Z różnych powodów potrzebne były zmiany w wyjściowym składzie. Na pozycji atakującej rozpoczęła mecz Monika Czypiruk-Solarewicz, ponieważ Helena Horka już w piątek była chora i od tego czasu jest osłabiona. Na libero mamy dwie dobre zawodniczki. Tym razem dałem odpocząć Agacie Sawickiej, która też ma kilka problemów zdrowotnych, była dzisiaj poobklejana „tejpami” – opowiada Wiesław Popik.

Już w niedzielę bielszczanki zagrają ligowy mecz z Tauronem MKS Dąbrowa Górnicza. Wiesław Popik już przygotowuje zespół do meczu i liczy, że chore zawodniczki wspomogą zespół w tym meczu.

źródło: beskidsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-01-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved