Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > DŁ: Decyzja zapadła, Makowski selekcjonerem – trener zaprzecza

DŁ: Decyzja zapadła, Makowski selekcjonerem – trener zaprzecza

fot. Maciej Dąbrowski

Nowym trenerem reprezentacji Polski siatkarek będzie Piotr Makowski. Decyzji w tej sprawie jeszcze nie ogłoszono, ale jak się nieoficjalnie dowiedział "Dziennik Łódzki", już zapadła na posiedzeniu prezydium zarządu PZPS. Trener zaprzecza jednak, by doszło do ustaleń.

Kibice żeńskiej reprezentacji pamiętają Piotra Makowskiego doskonale, bo podczas mistrzostw Europy 2009 w Atlas Arenie zastąpił w trakcie turnieju Jerzego Matlaka (musiał czuwać w szpitalu przy ciężko chorej żonie) i poprowadził naszą reprezentację do sensacyjnego brązowego medalu.

Wszystko wskazuje na to, że Piotr Makowski nie będzie musiał rozwiązywać kontraktu z Delectą Bydgoszcz, bo dostanie zgodę na jednoczesną pracę z reprezentacją siatkarek i drużyną klubową siatkarzy. Byłoby to zaskakujące i nowatorskie rozwiązanie, bo selekcjoner widziałby więcej meczów mężczyzn niż kobiet.

Pierwsze słyszę o czymś takim. Właśnie wróciliśmy z Niemiec i na brak pracy nie narzekam. Przygotowuje drużynę do meczu z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Nikt z władz związku się ze mną nie kontaktował, a ja niczego nie podpisywałem – mówi jednak trener bydgoskiej Delecty cytowany przez sport.pl.źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2013-01-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved