Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Jacek Nawrocki: Zagraliśmy bardzo dobrze taktycznie

Jacek Nawrocki: Zagraliśmy bardzo dobrze taktycznie

- Zagraliśmy bardzo dobrze taktycznie, ale zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy dopiero w połowie drogi. Aby awansować, musimy jeszcze w przyszłym tygodniu wygrać drugi mecz w Polsce - mówił po meczu w Izmirze trener Skry Bełchatów, Jacek Nawrocki.

W pierwszym meczu play-off Ligi Mistrzów siatkarze Skry Bełchatów wygrali w Izmirze z Arkasem 3:1. – Przeciwnicy mieli świetną zagrywkę, której nie byliśmy w stanie odebrać. Byliśmy zmuszeni grać wysoką wystawę, bo ich system blok-obrona działał bez zarzutu. Dlatego też nie mogliśmy grać tak skutecznie, jak byśmy chcieli. W przyszłym tygodniu musimy zagrać o wiele lepiej, jeśli chcemy mieć jakiekolwiek szanse w rewanżu – przyznał po porażce ze Skrą trener Arkasu Izmir, Glenn Hoag.

Wiedzieliśmy, że siłą Arkasu są jego doskonali skrzydłowi, dlatego też chcieliśmy ich odrzucić od siatki zagrywką i sprawić, że będą mieli kłopoty w przyjęciu. Zagraliśmy bardzo dobrze taktycznie, ale zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy dopiero w połowie drogi. Aby awansować, musimy jeszcze w przyszłym tygodniu wygrać drugi mecz w Polsce – mówił po meczu trener Skry Bełchatów. Jacek Nawrocki chwalił po meczu w Izmirze swoich skrzydłowych – Aleksandara Atanasijevicia oraz Mariusza Wlazłego. Z uznaniem wypowiadał się również o akcjach w obronie swojego zespołu.