Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Julius Brink zagra w parze z Sebastianem Fuchsem

Julius Brink zagra w parze z Sebastianem Fuchsem

fot. archiwum

Po tym, jak 33-letni Jonas Reckermann zakończył karierę sportową, rozpadła się para, która zdobyła złoty medal igrzysk olimpijskich w Londynie. Julius Brink dalszą grę będzie kontynuował w parze z Sebastianem Fuchsem.

Jonas Reckermann zmuszony był zakończyć swoją karierę sportową ze względu na stan zdrowia. Uraz pleców skutecznie wyłączył 33-letniego mistrza olimpijskiego z profesjonalnego uprawiania sportu. – Ta decyzja sporo mnie kosztowała i była niezwykle trudna, ale zdrowia nie można kupić – przyznał Reckermann. Do decyzji swojego wieloletniego kolegi z zespołu ze zrozumieniem odniósł się Julius Brink.Ostatni sezon był dla nas wspaniały i pełen sukcesów, ale rozumiem tę decyzję – przyznał.

Dokładne badania wykazały, że Jonas Reckermann ma torbiel, który naciska na kręgi w odcinku lędźwiowym kręgosłupa. – Chciałbym kontynuować karierę i grać nadal z Juliusem, obrona olimpijskiego złota na plaży Copacabana byłaby wspaniałym przeżyciem – mówi Reckermann. Wspólnie z Brinkiem sięgnął po złoty medal igrzysk olimpijskich w Londynie, mistrzostwo świata, mistrzostwo Europy oraz trzy tytuły mistrza Niemiec. – Jestem wdzięczny wszystkim, którzy przyczynili się do tych sukcesów w trakcie całej mojej kariery – mówi zawodnik.

Co ciekawe, Julius Brink nie wyklucza dalszej współpracy z Reckermannem, ale teraz już na innej płaszczyźnie. W jakiej roli były partner mógłby pomagać w karierze Brinkowi – jeszcze nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że w przyszłym sezonie Brink grać będzie w parze z Sebastianem Fuchsem.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-01-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved