Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > konkursy > Sabina Nowosielska najlepszym działaczem 2012 roku

Sabina Nowosielska najlepszym działaczem 2012 roku

fot. zaksa.pl

Czas na rozstrzygnięcie kolejnej kategorii VII naszego Plebiscytu. W głosowaniu na najlepszego działacza 2012 roku zwyciężyła prezes ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, Sabina Nowosielska. Pani prezes w pokonanym polu zostawiła Mariana Kmitę i Jacka Sęka.

Głosowanie na najlepszego działacza minionego roku do końca trzymało w napięciu. Ostatecznie wygrała prezes ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, Sabina Nowosielska. Tym samym pani prezes dołączyła do triumfatorów tej kategorii z poprzednich lat. Przypomnijmy, kto wygrywał tę kategorię w poprzednich edycjach Plebiscytu Strefy Siatkówki:

2006 – Konrad Piechocki
2007 – Ryszard Bosek
2008 – Konrad Piechocki
2009 – Telewizja Polsat
2010 – Konrad Piechocki
2011 – Mirosław PrzedpełskiNAJLEPSZY DZIAŁACZ 2012 ROKU

1. Sabina Nowosielska – 32,69% głosów

Obok Jolanty Doleckiej druga kobieta będąca prezesem zespołu występującego w PlusLidze. Znajduje się w czołówce najskuteczniejszych dam polskiego biznesu i właśnie doświadczenie zdobyte jako menadżer ZAKSY wykorzystuje w pracy w klubie. Sabina Nowosielska postawiła nie tylko na marketing, jej pracę bardzo chwalą sobie siatkarze, podkreślając, iż pod jej skrzydłami skupiają się tylko na siatkówce.

2. Marian Kmita – 23,00% głosów

W stacji, w której jest szefem działu sportu, kilka lat temu nie bał się postawić na siatkówkę. To za jego sprawą od pewnego czasu sztandarową i wszechobecną dyscypliną na antenach telewizji Polsat stała się siatkówka. Mimo że telewizja wciąż rozszerza swoją ofertę programową, nie zapomina o sympatykach siatkówki, bowiem w 2014 r. Polsat będzie partnerem mistrzostw świata w piłce siatkowej mężczyzn.

3. Jacek Sęk – 14,83% głosów

Prezes Effectora Kielce. To głównie dzięki niemu po wycofaniu się firmy Fart w Kielcach pozostała siatkówka na poziomie ekstraklasy. Mimo że czasu miał mało, zbudował całkiem ciekawy zespół, który w ekstraklasie radzi sobie przynajmniej przyzwoicie. Jacek Sęk jest również przewodniczącym Wydziału Rozgrywek PZPS, starającym się godzić interesy różnych klubów, na pozór nie do pogodzenia. W wolnych chwilach prowadzi mecze PlusLigi i europejskich pucharów jako sędzia klasy międzynarodowej.

Pozostałe miejsca:
4. Tomasz Dowgiałło – 13,88% głosów
5. Czesław Świstak – 9,72% głosów
6. Grzegorz Siech – 5,88% głosów

Jutro ogłosimy zwycięzcę w kategorii „Najlepszy trener 2012 roku”

Zobacz również:
Wyniki VII edycji Plebiscytu Strefy Siatkówki

źródło: Strefa Siatkówki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
konkursy

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-01-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved