Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Ewa Cabajewska odchodzi z AZS-u Białystok

Ewa Cabajewska odchodzi z AZS-u Białystok

fot. archiwum

Ewa Cabajewska już dwa tygodnie temu wysłała do AZS-u Białystok pismo, w którym poinformowała, że w białostockim klubie już nie zagra. Powód? Oczywiście zaległości finansowe - pisze w internetowym wydaniu podlaska Gazeta Wyborcza.

Rozgrywająca ostatnio nie grała już w AZS-ie, odmówiła występów w białostockim klubie niemal miesiąc temu przed wyjazdem drużyny na mecz do Dąbrowy Górniczej. Powodem były zaległości finansowe. Kontrakt zawodniczki miał opłacać przedsiębiorca z Bielska-Białej Zbigniew Brysiewicz, który jest w zarządzie AZS-u. – Podpisałam z klubem porozumienie w sprawie spłat zadłużenia wobec mnie. Klub z tego porozumienia się nie wywiązał i na razie nie ma mowy, abym grała – mówiła wówczas Ewa Cabajewska.

Rozgrywająca była trzecią zawodniczką, która odmówiła gry w AZS-ie w obecnym sezonie. Wcześniej do rodzinnego Trynidadu i Tobago, oczywiście z powodów zaległości finansowych, uciekły Channon Thompson oraz Sinead Jack. Działacze cały czas podkreślali, że prowadzą rozmowy z siatkarkami. Jak się okazuje, rzeczywistość była zupełnie inna. – Dwa tygodnie temu złożyłam w klubie pismo, w którym poinformowałam, że rozwiązuję kontrakt. Miałam do tego prawo, gdyż zaległości wobec mnie sięgają sierpnia – tłumaczy Cabajewska. – Od tamtego czasu nikt z klubu się ze mną nie kontaktował. Dlatego też chciałabym sprostować informacje, które się pojawiały, że ktoś prowadzi ze mną rozmowy. Najgorsze jest oszukiwanie. Oczywiście będę starała się odzyskać pieniądze, bo one mi się po prostu należą. Nie zamierzam jednak jeszcze kończyć gry w siatkówkę. Jestem zdrowa, gra sprawia mi przyjemność, szkoda tylko, że już okienko transferowe jest zamknięte i nie mogę przejść do innego klubu.

* więcej w serwisie gazeta.plźródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-01-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved