Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Budowlani Łódź przegrywają z grypą

Budowlani Łódź przegrywają z grypą

fot. archiwum

Przez problemy zdrowotne w treningach nie biorą udziału podstawowe zawodniczki Budowlanych Łódź. Trener Maciej Kosmol ma poważny ból głowy przed sobotnim meczem z Pałacem Bydgoszcz, który ma tyle samo punktów co łódzki zespół.

Siatkarki Budowlanych Łódź są w tym sezonie najbardziej nieobliczalną drużyną ORLEN Ligi. W Pile rozegrały bowiem czwarty pięciosetowy mecz, jednak tym razem łodzianki przegrały. – Nie przegraliśmy z PTPS-em, tylko z grypą. Dziewczynom należą się duże słowa podziękowania za walkę. Dały z siebie wszystko. Pod koniec meczu ledwo żyły – tłumaczył po meczu Marcin Chudzik, prezes Budowlanych. – Dzień przed pojedynkiem prawie wszystkie zawodniczki miały gorączkę albo problemy żołądkowe – mówi Maciej Kosmol, trener Budowlanych. – Mimo tych wszystkich problemów rozegraliśmy dobry mecz i zdobyliśmy punkt. Czujemy lekki niedosyt, bo była szansa na zwycięstwo, ale i tak jestem bardzo zadowolony.

W niedzielę do szpitala trafiły Courtney Thompson i Magdalena Piątek. Obie zostały już wypisane, ale są na tyle osłabione, że w poniedziałek nie mogły wziąć udziału w treningu. Na fatalne samopoczucie narzeka także Dorota Ściurka, której też zabrakło w zajęciach. Wszystko wskazuje na to, że treningi wznowią dopiero w środę. Pozostałe siatkarki też narzekają na przeziębienia.

Więcej w serwisie lodz.sport.plźródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-01-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved