Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Magdalena Piątek: Skupiamy się tylko na następnym meczu

Magdalena Piątek: Skupiamy się tylko na następnym meczu

fot. archiwum

Już dziś o godzinie 18:00 Budowlani Łódź w spotkaniu wyjazdowym zmierzą się z PTPS Piła. W poprzednim meczu wygrały łodzianki, ale jak przyznaje Magdalena Piątek, w sobotę należy spodziewać się ciężkiego meczu.

Magdalena Piątek bardzo pozytywnie oceniła występy swojej drużyny na zakończenie ubiegłego roku. – Najpierw powalczyliśmy z MKS Dąbrowa Górnicza [2:3], później wygraliśmy na wyjeździe z Aluprofem Bielsko-Biała [3:2] i u siebie z Gwardią Wrocław [3:2]. W końcu coś załapało i nasza gra wygląda, jak tego oczekiwałyśmy – mówi siatkarka.

Jej zdaniem przerwa świąteczno-noworoczna może nieco wpłynąć na formę zespołu. – Trenerowi zależy na tym, abyśmy mocno weszły w nowy rok. Myślę jednak, że w jakiś sposób ta przerwa wpłynie na naszą dyspozycję, bo zawsze po wolnym okresie gra się słabiej. Ale mam nadzieję, że wyjdziemy na boisko na tyle zdeterminowane, że odniesiemy kolejne zwycięstwo.

Budowlani Łódź tracą do sobotniego rywala osiem punktów. Magdalena Piątek nie spodziewa się łatwego meczu. – W pierwszej części rundy zasadniczej wygrałyśmy z PTPS, ale zdajemy sobie sprawę, że w sobotę pilanki nie położą się przed nami. Liczymy się z tym, że będzie ciężko. Wciąż naszym celem jest walka o piąte miejsce, ale teraz skupiamy się tylko na najbliższym meczu.* wywiad Damiana Bąbola czytaj także w serwisie sport.pl

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-01-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved