Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Elvi Contreras zawodnikiem Iskry Odińcowo

Elvi Contreras zawodnikiem Iskry Odińcowo

fot. archiwum

To, co nie udało się ZAKSIE, uczyniła rosyjska Iskra Odińcowo. Reprezentant Dominikany Elvi Contreras, który nie dostał pozwolenia na wjazd do Unii Europejskiej, będzie grał w rosyjskiej Superlidze. W ZAKSIE jego miejsce zajął Rogerio Nogueira.

Działacze lidera PlusLigi, ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, liczyli do końca, że dojdzie do sensacyjnego zwrotu akcji w sprawie transferu reprezentanta Dominikany Elviego Contrerasa, którego nie udawało się sprowadzić do Polski od trzech miesięcy, bo zawodnik ma zakaz wjazdu na teren Unii Europejskiej. Do zwrotu wprawdzie doszło, lecz nie takiego, na jaki liczyli w Kędzierzynie.

Elvi podpisał umowę w rosyjskiej Superlidze, w ekipie Iskry Odińcowo. Miał chyba zbyt słabych prawników, by udało się rozwiązać jego kłopoty z pozwoleniem wjazdu do Unii – opowiada prezes ZAKSY Kędzierzyn-Koźle Sabina Nowosielska. Ona do końca wierzyła, że gracz z Dominikany dołączy do zespołu. Nowym nabytkiem ZAKSY Kędzierzyn-Koźle został więc młody Brazylijczyk Rogerio Nogueira, który przyjechał do Polski trzy tygodnie temu.

źródło: Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-01-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved