Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Tore Aleksandersen nowym trenerem Impelu Wrocław

Tore Aleksandersen nowym trenerem Impelu Wrocław

fot. CEV

Zgodnie z tym, co zapowiadano, do Wrocławia na miejsce Rafała Błaszczyka sprowadzono zagranicznego trenera. Jak podaje strona internetowa Impelu, nowym szkoleniowcem tego klubu został Norweg, Tore Aleksandersen.

Tore Aleksandersen to obecnie trener reprezentacji Finlandii. W swojej klubowej karierze zdobył mistrzostwo USA z zespołem Minnesota Chill, dwukrotnie mistrzostwo i Puchar Niemiec z zespołem Schweriner SC. W swoim dorobku posiada także wicemistrzostwo i dwa brązowe medale mistrzostw Niemiec oraz mistrzostwo Norwegii. Przez lata swój warsztat trenerski rozwijał w USA, Japonii, Chinach i Brazylii, pod okiem takich trenerów jak Arie Selinger, Jenny Lang Ping, Ze Roberto, Toshi Yoshida, Daniele Bagnoli oraz Satoshi Matsunaga.

Jestem zadowolony, że udało nam się podpisać kontrakt z Tore Aleksandersenem. Trener Aleksandersen pracował z wieloma utytułowanymi siatkarkami i zdobywał doświadczenie u najlepszych trenerów. Wiem, że wcześniej radził sobie w trudnych sytuacjach i wierzę, że we Wrocławiu także odniesie sukces – skomentował podpisanie umowy prezes Impel Volleyball S.A., Jacek Grabowski.

Tore Aleksandersen poprowadzi zespół Impel Wrocław w meczu 13. kolejki rozgrywek ORLEN Ligi, który rozegrany zostanie w najbliższą sobotę.źródło: impelwroclaw.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-01-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved