Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Pałac Bydgoszcz zdominował turniej w Rawie Mazowieckiej

Pałac Bydgoszcz zdominował turniej w Rawie Mazowieckiej

W dniach 28-30 grudnia w Rawie Mazowieckiej w hali sportowej „Milenium" odbył się XIV Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Juniorek o Puchar Starosty Rawskiego. Bezkonkurencyjne okazały się młode zawodniczki Pałacu Bydgoszcz.

Bydgoszczanki nie dość, że nie zaznały goryczy porażki w turnieju, to przegrały tylko jednego seta w swoim drugim meczu w grupie przeciwko GLKS Nadarzyn. W pozostałych spotkaniach „Pałacanki" zdominowały rywalki, wygrywając bez straty seta. Drugie miejsce w rozgrywkach przypadło stołecznej drużynie MUKS MOS Wola Warszawa, a na najniższym stopniu podium stanął inny zespół ze stolicy – MUKS Sparta Warszawa, który w meczu o trzecie miejsce pokonał reprezentację Łotwy.

Organizatorzy turnieju zadbali o nagrody indywidualne. Kategorie przyznawania nagród były różne – od MVP do najmłodszej zawodniczki.