Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Antonin Rouzier: Noliko Maaseik to trudny rywal

Antonin Rouzier: Noliko Maaseik to trudny rywal

fot. Cezary Makarewicz

- Trener przed meczem z Czarnymi powiedział, żeby skupić się na tym najpierw, jednak nie da się ukryć, że gdzieś z tyłu głowy dwumecz z Noliko siedzi - mówi Antonin Rozuier i przyznaje, że celem ZAKSY w tym sezonie jest awans do Final Four Ligi Mistrzów.

Jak oceni pan pucharowe mecze z Czarnymi?

Antonin Rouzier: Graliśmy dobrze. Wiedzieliśmy, że musimy wygrać. Zwłaszcza w pierwszym popełnialiśmy bardzo mało błędów, graliśmy dobrze z zagrywki i osiągnęliśmy 3:0 i aby wejść do półfinału, wystarczyło w niedzielę wygrać już tylko jednego seta.

A jak się panu podobała atmosfera w hali?Była świetna. Osobiście byłem bardzo zaskoczony tym, co zobaczyłem w Radomiu, bo nie spodziewałem się, że na meczu pojawi się tak wielu kibiców. Oprawa meczu też była imponująca. Czuło się, że dla Radomia jest to swego rodzaju święto.

Czy już myślicie o dwumeczu z Noliko Maaseik?

Bardziej byliśmy skupieni na meczu z Czarnymi. Trener przed meczem powiedział, żeby skupić się najpierw na tym, jednak nie da się ukryć, że gdzieś z tyłu głowy dwumecz z Noliko siedzi. Oglądaliśmy dużo meczów na wideo i wiemy mniej więcej jak z nimi grać. Będziemy starać się wygrać, ale nie należy zapominać, że Noliko jest trudnym rywalem, bo ma dobrą drużynę.

Czyli myślicie realnie o Final Four?

Tak. To zostało nam postawione jako cel na ten sezon i zamierzamy go wykonać, ale powtórzę jeszcze raz – Noliko to trudny rywal, ale my dołożymy wszelkich starań, by wygrać.

Rozmawiał Paweł Jaśkiewicz – SportRadom.pl

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary, Puchar Polski

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-01-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved