Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Zmiana trenera w drugoligowych Czarnych Rząśnia

Zmiana trenera w drugoligowych Czarnych Rząśnia

fot. archiwum

Występujący w II lidze siatkarze Czarnych Rząśnia zostali bez trenera. Taką decyzję podjął zarząd klubu, do którego dyspozycji oddał się były już trener Czarnych, Zdzisław Olejnik. Kandydatem na nowego szkoleniowca jest Leszek Pałyga.

Już po meczu z Wałbrzychem powiedziałem, że podaję się do decyzji zarządu – przyznaje były trener Czarnych Rząśnia, Zdzisław Olejnik, na antenie Radia Ziemi Wieluńskiej. Na pewno powodem decyzji były słabe wyniki i większe aspiracje tego klubu. Gra zespołu w którymś momencie się rozpadła, jakieś czynniki pewnie są i pewnie mojej winy w tym również trochę jest. Taka decyzja zarządu, ja się z nią pogodziłem i nawet nie ma o czym mówić. Nie mam żadnego żalu czy pretensji, być może przyjdzie nowy trener i być może jego osoba pozmienia coś w głowach chłopaków – dodaje szkoleniowiec.

Nowym szkoleniowcem Czarnych ma zostać Leszek Pałyga, który prowadził siatkarzy w nieistniejącym już WKS-ie oraz młodzieżowe grupy Siatkarza Wieluń. – Ja z Leszkiem się widziałem i rozmawiałem z nim. Zadzwonił do mnie i pytał, jaka jest sytuacja w zespole. Otwarcie i jasno sobie porozmawialiśmy. Na pewno jak przyjdzie nowy trener, to – przynajmniej na początku – nie będzie gorzej, bo mam nadzieję, że chłopcy wezmą się w garść. To wszystko zależy od tego, czy oni sobie poukładają w głowach. Zresztą z Leszkiem na ten temat rozmawialiśmy i tak samo uważa, oczywiście on ich nie zna, ale tak to wygląda – dodaje Olejnik, jednak Pałyga ostateczną decyzję ma podjąć w czwartek. Przypomnijmy, po serii porażek Czarni zajmują siódmą pozycję w tabeli i raczej będą walczyć o utrzymanie, a nie o awans, jak zakładano na początku sezonu.

źródło: Radio Ziemi Wieluńskiej

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-01-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved