Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Prezes Piasta Szczecin trenerem w… SMS Police

Prezes Piasta Szczecin trenerem w… SMS Police

fot. archiwum

Maria Liktoras od czwartku rozpocznie pracę jako trener w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Policach. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że była reprezentantka Polski jest... prezesem Piasta Szczecin. Co ciekawe, Piast zagra z SMS Police już w sobotę.

Mistrzyni Europy z 2003 roku, była reprezentantka Polski i kilkukrotna mistrzyni Polski będzie pracować w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Policach. Maria Liktoras rozpocznie pracę w SMS Police 3 stycznia. Reprezentantka Polski i mistrzyni Europy z 2003 roku będzie zajmować się czwartą grupą w polickim klubie. – Maria Liktoras będzie pracować razem z Zenonem Zatyraczem – na pół etatu – mówi Leszek Piasecki, trener koordynator SMS Police.

Jak mówi Maria Liktoras, praca na stanowisku trenera w SMS Police nie będzie kolidowała z funkcją prezesa Piasta Szczecin. – Dostałam propozycję pracy od trenera Piaseckiego. Nie zastanawiałam się długo, pomyślałam, że warto spróbować – powiedziała była reprezentantka kraju.

Piast Szczecin, klub, którego prezesem jest Maria Liktoras, zajmuje 2. miejsce w tabeli gr. 1 II ligi kobiet. W najbliższą sobotę podopieczne trenera Rafała Prusa zmierzą się w meczu ligowym z… SMS Police, nowym pracodawcą pani prezes.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2013-01-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved