Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Komentarze w Strefie Siatkówki – czemu nie?

Komentarze w Strefie Siatkówki – czemu nie?

fot. archiwum

Nowy rok, nowe możliwości - tak można by skwitować to, co od dziś wprowadzamy w naszym serwisie. Od teraz macie możliwość komentowania informacji w Strefie Siatkówki i mamy ogromną nadzieję, że skorzystacie z niej mądrze.

Pierwsze sugestie na temat wprowadzenia komentarzy pod newsami pojawiły się już dość dawno temu. Długo jednak broniliśmy się przed tym pomysłem, mając na uwadze poziom komentarzy w innych serwisach. Monitorowaliśmy to, co dzieje się na ogólnopolskich serwisach pod informacjami o tematyce siatkarskiej, a także to, co internauci wypisywali w innych serwisach siatkarskich. Byliśmy często przerażeni poziomem agresji i prostactwem tych wpisów, chociaż przyznawaliśmy, że są wśród nich bardzo ciekawe i wartościowe myśli.

Co jakiś czas powracała w redakcyjnym gronie dyskusja na ten temat, jednak przeważnie zwyciężał pogląd, że przecież mamy do komentowania całkiem sprawnie działające Forum Dyskusyjne. Ostatnio jednak daliśmy się przekonać. Co zaważyło na naszej decyzji? Przede wszystkim możliwości, jakie daje serwis społecznościowy facebook – wprowadziliśmy możliwość korzystania z komentowania informacji dla użytkowników tego serwisu. Aby wpisać swój komentarz, trzeba być zalogowanym na facebooku, wierzymy, że pozwoli nam to w dużym stopniu zapobiec niepożądanym przez nas sytuacjom.

Niebagatelne znaczenie miało też to, co od kilku lat dzieje się na naszym Forum – poziom dyskusji i kultury osobistej jest tam coraz wyższy, wierzymy więc, że nasi czytelnicy już po prostu dorośli do pewnych zachowań. Dlatego właśnie postanowiliśmy od 1 stycznia wprowadzić to rozwiązanie – na razie na próbę. Cały czas będziemy monitorować to, jak korzystacie z tego udogodnienia i jeśli się ono nie sprawdzi, za jakiś czas po prostu je wyłączymy.źródło: Strefa Siatkówki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2013-01-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved