Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Szczęśliwego Nowego Roku…

Szczęśliwego Nowego Roku…

fot. archiwum

Już niedługo przywitamy 2013 rok i choć będziemy o kolejny rok starsi, o następne doświadczenia bogatsi, to z niecierpliwością będziemy wyglądać tego, co przyniesie kolejne dwanaście miesięcy. Z okazji Nowego Roku chcielibyśmy złożyć Wam życzenia...

… najserdeczniejsze życzenia, które mamy nadzieję, będą spełniać się przez wszystkie najbliższe dwanaście miesięcy, by za rok o tej porze móc Wam składać nowe. Zatem niech ten Nowy Rok przyniesie wszystkim wiele szczęścia i miłości, niech wszystkie Wasze plany zrealizują się w mgnieniu oka, a kto przygotował sobie noworoczne postanowienia, by mógł kolejno odhaczać z przygotowanej listy. Niech otaczają Was ludzie dający wsparcie, inspirację i poczucie bezpieczeństwa, a marzenia spełniają się jedno po drugim, by móc tworzyć nowe. Natomiast siatkarskie areny w Polsce, jak i na świecie niech przyniosą w całym nowym roku moc emocji, satysfakcji oraz spełnienia.

Wszystkim naszym czytelnikom, zawodniczkom, zawodnikom, sztabom trenerskim, działaczom i wszystkim innym związanym z naszym siatkarskim światem życzymy upojnego sylwestra, wkroczenia w Nowy Rok radosnym i pełnym nadziei krokiem oraz samej pomyślności i pełni zdrowia w całym 2013 roku.

Redakcja Strefy Siatkówki 

źródło: Strefa Siatkówki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Więcej artykułów z dnia :
2012-12-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved