Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Do Wrocławia chcą sprowadzić trenera z zagranicy

Do Wrocławia chcą sprowadzić trenera z zagranicy

fot. archiwum

Po niepowodzeniach w ORLEN Lidze i zrezygnowaniu z usług Rafała Błaszczyka Impel Wrocław wciąż nie znalazł nowego trenera. - Jest szansa, że zatrudnimy zagranicznego trenera - przyznaje Jacek Grabowski, prezes wrocławskiego klubu.

Impel Wrocław od kilkunastu dni szuka nowego trenera, który poprowadzi drużynę siatkarek. Największe szanse na zatrudnienie we wrocławskim klubie dawano 67-letniemu Jerzemu Matlakowi. Tego doświadczonego i świetnego szkoleniowca niedawno zwolnił Atom Trefl Sopot. Przedstawiciele Impelu od razu złożyli propozycję pracy Matlakowi. Oficjalnie potwierdzał to prezes klubu Jacek Grabowski.

Matlak początkowo odmawiał, ale z upływem czasu przyznał, że ofertą z Wrocławia jest wstępnie zainteresowany. Stawiał jednak pewne warunki. Przede wszystkim zaznaczał, że nie interesuje go krótka praca w roli „trenerskiego strażaka”. Jednak na razie obie strony nie doszły do porozumienia. Teraz już nie Matlak jest faworytem szefów Impelu.

Bardzo poważnie rozważamy możliwość zatrudnienia zagranicznego trenera – przyznaje prezes Grabowski.Od początku mówiłem, że prowadzimy negocjacje z kilkoma szkoleniowcami, z zagranicznymi też. I teraz większe szanse na pracę w naszym klubie ma właśnie obcokrajowiec. Na razie nic więcej nie mogę powiedzieć. Wszystko powinno się wyjaśnić po Nowym Roku – zaznacza, ale szybko dodaje: – Ale to, że rozmawiamy z zagranicznym szkoleniowcem, wcale nie oznacza, że rezygnujemy z Jerzego Matlaka. On też jeszcze jest w kręgu naszych zainteresowań.Więcej w serwisie sport.pl

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-12-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved