Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Chemik Police nie myśli o Matlaku

fot. archiwum

W związku z pojawiającymi się w prasie doniesieniami jakoby działacze PSPS Chemik Police byli zainteresowani zatrudnieniem w roli szkoleniowca Jerzego Matlaka, klub wydał specjalny komunikat, w którym oficjalnie zaprzeczył.

Jerzy Matlak, zwolniony nie tak dawno z Trefla Sopot, wciąż pozostaje bez pracy. Jego nazwisko pojawia się w kontekście zatrudnienia w Impelu Wroclaw, niedawno także pojawiły się sugestie, że może rozpocząć pracę w Policach. Szkoleniowcem pierwszoligowego Chemika Police jest jednak Mariusz Wiktorowicz i wszystko wskazuje na to, że nim nadal pozostanie. Klub nie myśli o zmianie na stanowisku trenera i wydał specjalne oświadczenie, w którym czytamy:

„Zarząd klubu siatkarskiego PSPS Chemik Police informuje, iż nie zamierza dokonywać żadnych zmian w obecnym sztabie szkoleniowym. Tym samym nie są prowadzone rozmowy z panem Jerzym Matlakiem dotyczące jego zatrudnienia w naszym klubie. W dalszej części obecnie trwającego sezonu zespół Chemika Police będzie prowadzony przez duet trenerski Mariusz Wiktorowicz i Jakub Krebok.”

Przypomnijmy, iż kontrakt Mariusza Wiktorowicza z Chemikiem Police obowiązuje do końca obecnego sezonu z opcją przedłużenia na kolejny sezon.Po krótkiej świątecznej przerwie, w bardzo dobrych nastrojach podopieczne Mariusza Wiktorowicza wróciły do pracy. Pierwszy poświąteczny trening przygotowany przez szkoleniowca Chemika Police był raczej spokojny i przybrał formę zabawową. – Na piątek zaplanowaliśmy trening na siłowni, w sobotę i niedzielę będziemy trenować już w hali, powoli przygotowując się do spotkania z Wisłą w Krakowie – powiedział Mariusz Wiktorowicz, trener Chemika Police. Policzanki z krakowiankami zmierzą się już po Nowym Roku.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-12-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved