Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Zmiany kadrowe w Cukrowniku Lublin

Zmiany kadrowe w Cukrowniku Lublin

fot. archiwum

Przedostatnie miejsce w ligowej tabeli, dwa punkty na koncie i dziesięć porażek w dziesięciu meczach - tak przedstawia się dotychczasowy bilans Cukrownika Lublin. To oraz kontuzja Wojciecha Czerwińskiego zmusiły włodarzy do poszukania wzmocnień.

Siatkarzom Cukrownika Lublin nie najlepiej wiedzie się w lidze. Po rozegraniu dziesięciu meczów plasują się na dziewiątym, przedostatnim miejscu w tabeli z zaledwie dwoma punktami na koncie i ośmioma wygranymi setami. Podopieczni Mateusza Kuśmierza jak dotąd nie rozstrzygnęli na swoją korzyść jeszcze żadnego spotkania. Jedną z przyczyn jest brak w składzie kapitana zespołu, Wojciecha Czerwińskiego, który doznał kontuzji kolana i nie wiadomo kiedy wróci do gry. Co gorsza, lublinianie od nowego roku nie będą mogli liczyć na swojego libero, Jarosława Raraka, który rozpoczął pracę w Warszawie. Zmusiło to włodarzy klubu do poszukania wzmocnień na pozycjach przyjmującego i libero. Raraka najprawdopodobniej zastąpi Michał Piłat, na przyjęciu zaś zagra dwudziestoletni wychowanek Avii Świdnik, Grzegorz Kisiel. – Wysłaliśmy już dokumenty nowego przyjmującego do Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Być może już w najbliższym meczu z Wisłokiem Strzyżów będziemy mogli z niego skorzystać – mówił Jerzy Stępkowski, prezes lubelskiego klubu.

To jednak nie koniec zmian w zespole lublinian. Podopieczni Mateusza Kuśmierza bowiem od przyszłego roku będą swoje mecze rozgrywać w nowej hali. – Cieszy nas taka decyzja. I tak przez dwa dni trenujemy na tym obiekcie. Ta hala jest wysoka, sprzyja grze w siatkówkę – podkreślał środkowy drużyny, Maciej Krzaczek.

źródło: dziennikwschodni.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2012-12-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved