Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Niepewna przyszłość Luki Montiego w Piacenzy

Niepewna przyszłość Luki Montiego w Piacenzy

fot. archiwum

Luca Monti w Piacenzy schedę przejął po Angelo Lorenzettim na początku tego roku. Niewykluczone jednak, iż z powodu niespodziewanego odpadnięcia z Pucharu Włoch na etapie ćwierćfinałów, jego praca z ekipą biancorossich zakończy się już wkrótce.

Luca Monti objął stołek trenerski w Piacenzy na początku roku, kiedy to do dymisji podał się wieloletni szkoleniowiec Copry, Angelo Lorenzetti. Pod wodzą Montiego biancorossi radzą sobie wyśmienicie. Już w zeszłym roku dość szybko odbili się od dna po serii porażek i ostatecznie zakończyli sezon na piątym miejscu, po kilku latach przerwy powracając na europejskie salony. Teraz też radzą sobie doskonale, plasując się na trzeciej pozycji w ligowej tabeli. W obliczu takiej sytuacji porażka ekipy z Piacenzy w ćwierćfinale Pucharu Włoch, mimo iż zwycięstwo miała na wyciągnięcie ręki, bo prowadziła już 2:0 z Modeną, jest tym większym zaskoczeniem.

Ta przegrana w Pucharze Włoch wyraźnie rozczarowała prezesa Copry Piacenza, Guido Molinaroliego, który poważnie zaczął się zastanawiać nad zwolnieniem Montiego. Wśród jego następców wymieniani są Julio Velasco, Ljubomir Travica, Vincenzo Di Pinto oraz Daniele Bagnoli. Ostateczna decyzja odnośnie przyszłości Luki Montiego zostanie podjęta w niedzielę.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-12-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved