Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga M: Trudna sytuacja finansowa zespołu z Hajnówki

II liga M: Trudna sytuacja finansowa zespołu z Hajnówki

fot. archiwum

Po dziesięciu kolejkach II ligi mężczyzn Pronar Parkiet Hajnówka jest liderem rozgrywek. Mimo świetnych wyników sportowych nastroje w klubie psuje trudna sytuacja finansowa, która znacznie komplikuje funkcjonowanie drużyny.

Po dziesięciu kolejkach rozgrywek trzeciej grupy II ligi mężczyzn Pronar Parkiet Hajnówka zajmuje pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Podopieczni Pawła Blomberga w obecnym sezonie wygrali osiem spotkań, a tylko dwukrotnie schodzili z parkietu pokonani. Wyniki sportowe niewątpliwie napawają optymizmem, jednak tym, co psuje radość włodarzy klubu, jest sytuacja finansowa.

– Pod względem sportowym jesteśmy bardzo mocni, natomiast sytuacja finansowa nam nie sprzyja – mówi prezes klubu z Hajnówki Łukasz Ławnicki.Od kilku miesięcy nie otrzymujemy wpłat od głównego sponsora, Pronaru Narew. To komplikuje wszystko, brakuje pieniędzy na pensje i na wyjazdy. Zarząd stara się dotrzeć do innych firm. Prowadzimy rozmowy i liczymy na pozyskanie dwóch większych sponsorów. Apelujemy, żeby ktoś pomógł nam w trudnej sytuacji finansowej. Może więc uda się nie tylko ocalić siatkówkę w Hajnówce, ale także awansować? Sportowo jesteśmy do tego przygotowani, chłopaki grają bardzo dobrze i z meczu na mecz się rozwijają. Trzeba tylko jakiegoś przedsiębiorstwa, które nam tę drogę ułatwi.

W jedenastej kolejce (5 stycznia) siatkarze z Hajnówki zmierzą się u siebie z ekipą Żyrardowianka Żyrardów, która obecnie zajmuje siódme miejsce.więcej w serwisie gazeta.pl

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2012-12-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved