Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Świąteczny nastał już czas….

Świąteczny nastał już czas….

fot. archiwum

W domu rozchodzi się już zapach przygotowywanych potraw, pojawiła się pięknie przystrojona choinka, a wraz z nią prezenty, zewsząd płyną dźwięki najpiękniejszych kolęd. Oznaczać to może tylko jedno, nadeszły Święta Bożego Narodzenia.

Jest to czas niezwykły, kiedy na chwilę możemy zatrzymać się w codziennym biegu, pozwolić sobie na chwilę refleksji, zastanowić się, co tak naprawdę jest w naszym życiu najważniejsze. Przede wszystkim jednak te grudniowe dni są okazją, aby spędzić je w gronie tych, których kochamy najbardziej, tych, którym na co dzień nie możemy poświecić tyle czasu, ile byśmy chcieli.

Święta Bożego Narodzenia są czasem, kiedy wszyscy, dzieląc się wigilijnym opłatkiem, życzymy sobie wszystkiego, co najcudowniejsze. My też z tej okazji pragniemy wszystkim naszym czytelnikom, a także siatkarzom, siatkarkom, trenerom, działaczom, sędziom i wszystkim dookoła związanym z naszą piękną dyscypliną z całego serca życzyć, aby ten magiczny okres był pełny samych wspaniałych chwil, przepełniony radością, a co najważniejsze – spędzony w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Oraz by ten nadchodzący rok 2013 obfitował w sukcesy na wszelkich arenach sportowych, tych największych, a także  tych najmniejszych.

Spokojnych, pogodnych oraz pełnych ciepła i miłości Świąt Bożego Narodzeniażyczy
Strefa Siatkówki

źródło: Strefa Siatkówki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2012-12-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved