Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Wiesław Popik: Przyjechaliśmy tutaj po to, by wygrać

Wiesław Popik: Przyjechaliśmy tutaj po to, by wygrać

fot. archiwum

BKS Bielsko-Biała bez większych problemów pokonał ekipę AZS-u Białystok, dzięki czemu wracał z Podlasia w radosnym nastroju. - Zwyciężyliśmy za trzy punkty i bardzo się z tego cieszymy - mówił Wiesław Popik. Takiej radości nie było zaś w ekipie z Białegostoku.

Bielszczanki wczoraj odniosły bardzo pewne wyjazdowe zwycięstwo nad białostoczankami. W szeregach podopiecznych Wiesława Popika dobrze funkcjonowała zwłaszcza zagrywka i wydaje się, iż to właśnie ten element zadecydował o zwycięstwie BKS-u. Radości ze zrealizowania celu, jakim była wygrana, nie ukrywał szkoleniowiec bielszczanek. – Przyjechaliśmy tutaj po to, żeby wygrać. Zwyciężyliśmy za trzy punkty i bardzo się z tego cieszymy – tłumaczył Wiesław Popik, życząc ponadto rywalom jak najszybszego uspokojenia złej sytuacji klubowej.

Dla białostoczanek było to kolejne przegrane spotkanie, które sprawiło, iż ich sytuacja staje się coraz bardziej dramatyczna, bowiem zajmują ostatnie miejsce w tabeli z zaledwie sześcioma punktami na koncie. W związku z tym Natalia Kurnikowska, kapitan AZS-u, stwierdziła jedynie z nadzieją w głosie, iż zarówno ona, jak i reszta zespołu czeka na nowy rok. A nuż będzie on lepszy? Zbyt wiele do powiedzenia po tym meczu nie miał także trener białostockiego klubu, Czesław Tobolski. Powstrzymał się on od skomentowania gry swoich podopiecznych czy też sytuacji, w jakiej znalazła się jego drużyna i ograniczył się jedynie do gratulacji dla bielszczanek. – Chciałbym też podziękować przeciwnikom za to, że potraktowali nas poważnie, bez żadnej taryfy ulgowej – zakończył.

źródło: bks.bielsko.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-12-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved