Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacje młodzieżowe > Polska reprezentacja kadetek lepsza od Słowaczek

Polska reprezentacja kadetek lepsza od Słowaczek

fot. archiwum

Polskie kadetki rozegrały spotkanie towarzyskie z reprezentantkami Słowacji. W meczu rozgrywanym w Szczyrku polskie siatkarki nie miały większych problemów, by pokonać swoje rywalki i triumfowały w trzech setach.

Słowacka ekipa przyjechała do Szczyrku z dwunastoma siatkarkami w składzie. Polki od razu bardzo dobrze weszły w mecz i niemal zmiotły przeciwniczki z boiska. Lepsze w każdym elemencie biało-czerwone górowały nad Słowaczkami również fizycznie. Rywalki nie były w stanie przedostać się przez wysoki podwójny blok Polek. W drugiej odsłonie Liberk Toporova zdołała trochę rozbić ścianę biało-czerwonych, jednak to nadal polski zespół był w natarciu i prowadził grę na boisku. Momentami siatkarki ze Słowacji wzmacniały zagrywkę, czym sprawiały naszym zawodniczkom trochę problemów, a w grę Polek wdzierały się nerwy. W ostatecznym rozrachunki ekipa gospodyń potrafiła jednak rozstrzygnąć akcje na swoją korzyść i wyjść na prowadzenie w meczu.

W trzecim secie słowacka drużyna do połowy prowadziła wyrównaną grę z Polkami. W kolejnych akcjach biało-czerwone odjechały Słowaczkom z wynikiem i pewnie wygrały, pokazując po raz kolejny swoją siłę w każdym elemencie.

Polska – Słowacja 3:0
(25:7, 25:22, 25:14)źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacje młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2012-12-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved