Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Monika Czypiruk-Solarewicz: Nikt nam nie zarzuci, że nie walczyłyśmy

Monika Czypiruk-Solarewicz: Nikt nam nie zarzuci, że nie walczyłyśmy

fot. archiwum

- Przeciwniczki bardzo dobrze zagrały w bloku oraz ataku, jak również ryzykowały zagrywką. My starałyśmy się robić to samo, ale łodzianki okazały się lepsze - mówiła po przegranym spotkaniu z Budowlanymi Łódź Monika Czypiruk-Solarewicz.

Zawodniczka mecz z Budowlanymi Łódź rozpoczęła jako rezerwowa. Na parkiecie pojawiła się już w połowie pierwszej partii, zmieniając słabo spisującą się Helenę Horkę. Co zatem było przyczyną przegranej? – Przeciwniczki bardzo dobrze zagrały w bloku oraz ataku, jak również ryzykowały zagrywką. My starałyśmy się robić to samo, ale łodzianki okazały się lepsze. Gdyby nie przestoje w naszej grze, to pewnie wygrałybyśmy ten mecz. Wszystko nam dzisiaj ciężko wychodziło. Jest nam z tego powodu przykro – powiedziała Monika Czypiruk-Solarewicz po pierwszym przegranym meczu w tym sezonie w hali w Bielsku-Białej.

Była zawodniczka Gwardii Wrocław nie chciała usprawiedliwiać porażki innymi czynnikami niż słabsza dyspozycja, ale zwróciła uwagę na intensywność spotkań w ostatnim czasie. – Na pewno dalekie podróże i częste mecze robią swoje. Nie mamy obecnie świeżości, która jest potrzebna do prezentowania wysokiego poziomu – dodała atakująca.

Zawodniczki BKS-u zdają sobie sprawę, że każdy przeciwnik bardzo dobrze przygotowuje się do starcia z nimi, chcąc ugrać jak najwięcej. – Wziąwszy pod uwagę naszą wysoką pozycję w tabeli, każdy zespół będzie chciał nas pokonać. W tej kolejce Łódź skradła nam punkty. Cieszymy się jednak, że udało nam się ugrać chociaż jeden punkt. Pozostaje jednak niedosyt, że przegrałyśmy po walce. Nikt nam nie zarzuci, że nie walczyłyśmy. Starałyśmy się do końca odnieść zwycięstwo – zakończyła Monika Czypiruk-Solarewicz.źródło: bksbielsko.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-12-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved