Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Problemów białostockiego AZS-u ciąg dalszy

Problemów białostockiego AZS-u ciąg dalszy

fot. archiwum

Trenerowi AZS-u Metal-Fach Białystok, Czesławowi Tobolskiemu, trudno byłoby zebrać jakikolwiek skład na sobotnie spotkanie z BKS-em Bielsko-Biała. Sytuacja w klubie jest ciężka i wciąż nie ma decyzji, czy mecz ten zostanie przełożony.

Czas ucieka, a sytuacja kadrowa w białostockim klubie nie poprawia się. Wciąż nie ma końca negocjacji z „uciekinierkami” Sinead Jack i Channon Thompson. – Ten proces wymaga czasu. Wciąż jesteśmy w trakcie rozmów i wszystko jeszcze jest możliwe – stwierdził Sebastian Humbla, dyrektor do spraw sportowych klubu.

Trochę więcej Humbla zdradza w sprawie Ewy Cabajewskiej, która odmówiła gry, gdyż klub nie wywiązał się z umowy w sprawie spłaty długu wobec niej. Doświadczona rozgrywająca nie trenuje z zespołem. – Nie pojechałam do Dąbrowy, ponieważ klub nie wywiązał się z warunków porozumienia, jakie zawarliśmy. Dotyczy spłaty zadłużenia wobec mnie. To właściwie wszystko, co mogę powiedzieć – przyznała w rozmowie z Gazetą Współczesną rozgrywająca AZS-u. – Cabajewska wróci – zadeklarował Humbla.Jesteśmy po rozmowach i jeszcze są pewne rozbieżności, ale to jest do załatwienia.

Sprawy organizacyjno-finansowe to jedno, a druga kwestia to kłopoty zdrowotne siatkarek AZS-u. Kontuzjowane są Krystle Esdelle (skręcona noga w stawie skokowym) i Edyta Rzenno (kłopoty z kolanem), a nie w pełni zdrowa jest także Marta Kutikow. – W przypadku Krystle większe obciążenia mogłyby tylko pogłębić uraz – powiedział Czesław Tobolski, trener AZS-u. – Rzenno jeszcze nie przeszła szczegółowych badań. Kutikow także ma kłopoty. W tej sytuacji byłby kłopot z zestawieniem składu na sobotni mecz.Więcej w serwisie sport.pl

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-12-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved