Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Marcin Jarosz: W trudnym momencie nadal potrafimy zwyciężać

Marcin Jarosz: W trudnym momencie nadal potrafimy zwyciężać

fot. archiwum

Siatkarze Avii Świdnik z zadowoleniem mogą udać się na przerwę świąteczną. Komplet zwycięstw daje im fotel lidera. - Jak na potencjał kadrowy, którym dysponujemy, taki dorobek to niezłe osiągnięcie i dobry prognostyk na przyszłość - mówi Marcin Jarosz.

Swój ostatni tegoroczny mecz, Avia wygrała w trzech setach. Styl, w jakim świdniczanie zwyciężyli z Błękitnymi Ropczyce, pozostawił jednak wiele do życzenia, szczególnie w pierwszej odsłonie spotkania. – Zawodnicy mogli dać z siebie znacznie więcej, niż oglądaliśmy to na parkiecie – ocenił Marcin Jarosz, którego zaskoczyła postawa rywali w polu serwisowym, szczególnie w pierwszych minutach rywalizacji. Trener nie uważa jednak, by jego zespół zmagał się z kryzysem.

Tak to może wyglądać, kiedy spojrzymy na naszą grę oczyma widzów. Ciężko trenujemy, zawodnicy mogą być nieco zmęczeni i trzeba to zrozumieć. Najważniejsze jest jednak to, że w takim trudnym momencie potrafimy nadal zwyciężać i za to zawodnikom należą się brawa – przyznał w Dzienniku Wschodnim. Jego podopieczni mają na koniec roku sześć punktów przewagi nad kolejnym zespołem. – Nie zapominajmy jednak, że po przerwie gramy jeszcze siedem spotkań, które także trzeba wygrać – przyznał.

Przed Marcinem Jaroszem postawiono zadanie powrotu na zaplecze ekstraklasy. Jak na razie, wszystko idzie zgodnie z planem i świdniczanie pewnie prowadzą w swojej grupie. Czy na młodym szkoleniowcu Avii spoczywa duża presja związana z oczekiwaniami? – Do każdego meczu, zarówno ja, masażysta, jak również sami zawodnicy, podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i nastawieniem na zwycięstwo. Nikt nie wychodzi na boisko po to, aby sobie na nim pograć na pełnym luzie – przyznał Jarosz.

* Cały wywiad Jarosława Czępińskiego w Dzienniku Wschodnim.

źródło: Dziennik Wschodni

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-12-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved