Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Krzysztof Kocik: Nie możemy pozwolić sobie na dłuższy odpoczynek

Krzysztof Kocik: Nie możemy pozwolić sobie na dłuższy odpoczynek

fot. archiwum

Siatkarze GTPS-u Gorzów Wielkopolski, mimo że w tym roku nie rozegrają już żadnego meczu, to na świąteczny odpoczynek udadzą się dopiero pod koniec tygodnia. - Ostatni trening mamy w piątek - przyznał drugi trener Krzysztof Kocik.

W ostatniej kolejce gorzowianie pokonali LO MS Świnoujście w trzech setach. Po wygranej z ekipą zamykającą tabelę pierwszej grupy siatkarze GTPS-u nie zrobili sobie wcześniejszej przerwy świątecznej. Gorzowianie wolne dostaną w piątek. – Plan był już dawno rozpisany, między innymi po to, by zawodnicy mogli znaleźć sobie jakieś połączenia do domu – zdradził w Radiu Zachód Krzysztof Kocik.

Ostatni trening mamy w piątek, każdy z zawodników dostanie plan indywidualny, który będzie musiał zrealizować podczas świąt, już na miejscu, na siłowni – przyznał drugi trener gorzowian. Po świętach GTPS będzie przygotowywał się do meczu z Krispolem Września. – Wracamy w czwartek po południu, w sylwestra trenujemy, w Nowy Rok też. Gramy już piątego stycznia, więc nie możemy pozwolić sobie na dłuższy odpoczynek. Po naszych ostatnich wynikach nie możemy sobie na to pozwolić – musimy trenować.

Sztab szkoleniowy GTPS-u dał jednak trochę swobody swoim podopiecznym podczas nadchodzących świąt. Podczas przerwy bożonarodzeniowej zawodnicy nie będą musieli unikać świątecznych przysmaków. – Nie, nie mają specjalnej diety. W zespole nie mamy osób, które mają jakąś specjalną tendencję do tycia. Mieszkają w Gorzowie sami, więc sami gotują. Jak wrócą do domów i rodzice im nagotują, to niech jedzą do oporu, bo tutaj pewnie nie odżywiają się tak jak powinni, więc mogą to nadrobić w domach – zdradził Kocik.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-12-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved