Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Rogerio Nogueira na święta w ZAKSIE

Rogerio Nogueira na święta w ZAKSIE

fot. archiwum

Do końca tygodnia w Kędzierzynie-Koźlu ma pojawić się nowy nabytek ZAKSY, Rogerio Lintz Leite Medeiros Nogueira. Mineiro, bo pod takim pseudonimem występuje Brazylijczyk, został ściągnięty awaryjnie za Elviego Contrerasa.


– Ma już kupiony bilet, z wizą wszystko jest w jak najlepszym porządku. Czekamy tylko na jego przylot, a najprawdopodobniej przyjedzie w piątek
– tłumaczy menadżer kędzierzynian, Tomasz Drzyzga.Być może zdąży nawet na nasz mecz ze Skrą Bełchatów, ale w spotkaniu tym na pewno nie wystąpi. Postaramy się jednak przygotować dla kibiców małą prezentację – zaznacza.

24-letni przyjmujący został wstępnie zakontraktowany pod koniec listopada. Ma być zastępcą dla wspomnianego Dominikańczyka, którego przybycia nie doczekano się, albowiem nie otrzymał on wizy. Mineiro mierzy 203 cm i w aktualnie trwającym sezonie rodzimej ligi bronił barw Sao Bernardo Volei. Parę tygodni temu zostało zawarte z nim porozumienie o reprezentowaniu barw klubu z Kędzierzyna-Koźla, a kolejnym etapem było podpisanie umowy i uzyskanie pozwolenia na pracę.

więcej w serwisie gazeta.plźródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-12-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved