Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Maja Ognjenović: Udało mi się odnaleźć w nowej ekipie

Maja Ognjenović: Udało mi się odnaleźć w nowej ekipie

fot. impelwroclaw.pl

W ostatnim meczu jedenastej kolejki ORLEN Ligi Impel Wrocław pokonał u siebie Pałac Bydgoszcz 3:2. - Zagrałyśmy bardzo dobrze blokiem, dodatkowo myślę, że należy wyróżnić nasze środkowe - przyznała po meczu rozgrywająca gospodyń, Maja Ognjenović.

Co możesz powiedzieć o dzisiejszym spotkaniu?

Maja Ognjenović:Dzisiaj chwilami grało nam się bardzo ciężko, a spowodowane to jest falowaniem formy. Po momentach dobrej gry pojawiały się słabsze chwile. Szczególnie było to widoczne w czwartym secie, kiedy nasze przeciwniczki uzyskały sporo punktów po naszych błędach. Cieszę się bardzo, że w piątej partii udało nam się wrócić do gry i odnieść końcowe zwycięstwo. Teraz musimy to kontynuować. Iść cały czas do przodu, wygrywać pojedynki i zbierać jak najwięcej punktów, aby zająć lepsze miejsce w tabeli. Wierzę, że nas na to stać.

Po wyrównanym meczu udało wam się dzisiaj zwyciężyć Pałac Bydgoszcz. Co twoim zdaniem było kluczem do wygranej?– Zagrałyśmy bardzo dobrze blokiem, myślę, że należy wyróżnić nasze środkowe. Makare i Vesna zagrały świetne spotkanie i moim zdaniem to mogło być kluczem do wygranej. Zespół jako całość też mocno przyczynił się do zwycięstwa.

Jak czujesz się w nowej drużynie? Aklimatyzacja przebiegła bez problemów?

Udało mi się odnaleźć w nowej ekipie. Dziewczyny przyjęły mnie bardzo dobrze. Niektóre zawodniczki znałam już wcześniej – chociażby z rozgrywek reprezentacyjnych. Cieszę się bardzo, że wybrałam Wrocław. Wiem, że jest to już praktycznie połowa rozgrywek, ale zależy mi, żeby pokazać się z jak najlepszej strony i z całych sił pomóc drużynie.

Za tobą już dwa spotkania w polskiej lidze. Co możesz powiedzieć o naszych rozgrywkach? Uważasz, że ORLEN Liga to dobry wybór z twojej strony?

Polska liga jest bardzo mocna – po części dlatego zdecydowałam się tutaj występować. Miałam kilka innych ofert, ale wybrałam Polskę, bo wiem, że jest tutaj wiele świetnych zespołów – przede wszystkim Muszyna i Sopot. Ekipy te kojarzę z rozgrywek Ligi Mistrzyń. Uważam, że my także jesteśmy zespołem z potencjałem, ale potrzebujemy nieco czasu, żeby się lepiej zgrać.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-12-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved