Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michał Winiarski musi pauzować nawet kilkanaście dni

Michał Winiarski musi pauzować nawet kilkanaście dni

fot. archiwum

Uraz, jakiego Michał Winiarski doznał w charytatywnym meczu w Częstochowie, może wykluczyć go z gry nawet na kilkanaście dni. A tylko w tym roku PGE Skrę Bełchatów czekają dwa spotkania z bardzo silnymi przeciwnikami.

Pod koniec niedzielnego spotkania Michał Winiarski po odbiciu piłki upadł na boisko. Okazało się, że przyczyną był ból pleców. Przy pomocy masażystów został zniesiony z boiska, do gry już nie powrócił. I na razie nie wiadomo, jak długo będzie musiał pauzować. W poniedziałek przyjmujący z Bełchatowa miał badania lekarskie, które nie wykazały poważnych zmian. Ale i tak leczenie podobnych przypadków trwa od kilku do kilkunastu dni. Choć są i ekstremalne przykłady, jak u Piotra Nowakowskiego z Asseco Resovii, który nie grał przez prawie dwa miesiące.

Winiarski jest trzecim siatkarzem PGE Skry, mającym problemy ze zdrowiem. Od trzech tygodni nie trenuje Aleksandar Atanasijević, narzekający na ból kolana. Serb w tym tygodniu ma już wrócić do zajęć, lecz na jego powrót do formy trzeba będzie poczekać zapewne do nowego roku. Lepiej wygląda sytuacja z Wytze Kooistrą. Holenderski środkowy z powodu kontuzji nogi opuścił piątkowy mecz w Olsztynie. Jednak przez cały czas ćwiczył na siłowni, a we wtorek ma już normalnie trenować.

* Jarosław Bińczyk (gazeta.pl)
* więcej w serwisie gazeta.plźródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-12-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved