Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Robert Koćma: Było już tylko lepiej

Robert Koćma: Było już tylko lepiej

fot. Mirosław Stroński

Prezes MKS-u Dąbrowa Górnicza, Robert Koćma, może być zadowolony z drużyny, bowiem dąbrowianki wczoraj pewnie pokonały białostoczanki i znajdują się w "czubie" tabeli. - Gramy swoje, myślę, że ta druga runda pokaże, kto jest w jakim miejscu - mówi.

Jak może pan podsumować te pierwsze trzy miesiące gry MKS-u?

Robert Koćma: – Gramy swoje, myślę że ta druga, runda pokaże, kto jest w jakim miejscu i mam nadzieję, że my zajmiemy tak wysoką pozycję w tabeli, jaką zajmujemy teraz. Na początku doznaliśmy lekkiej zadyszki, ale potem było już tylko lepiej. Bardzo dobrze, że po chorobie wraca do nas Krystyna Strasz i pomoże nam w osiągnięciu jak najlepszych wyników.

W meczu z AZS-em powrót Krystyny Strasz sprawił, że w „tyłach” grało się spokojniej.– Tak dokładnie było, Milena Stacchiotti przystosowuje się dopiero do gry na pozycji libero, natomiast Krysia jest w swoim „żywiole”. Widać, jak jest ważna dla zespołu.

Jak oceni pan grę dąbrowskiej ekipy w Lidze Mistrzyń?

– Pozostał pewien niedosyt po meczu w Niemczech, który był praktycznie wygrany przez nas, a przegraliśmy. Lepiej też mogło wypaść ostatnie spotkanie z Eczacibasi Stambuł. Kolejny mecz w Pucharze CEV, z Fenerbahce, będzie jeszcze trudniejszy, wiadomo, że rywal nie będzie łatwy.

Postawiliście przed drużyną cel: obronę Pucharu Polski oraz grę o złoty medal.

– Takie mamy cele i chcemy je zrealizować. Stać nas na powalczenie o tytuł mistrza Polski, a co z tego wyniknie – zobaczymy.

Jak ocenia pan skład drużyny, który jest bardzo wyrównany.

– Skład mamy mocny i wyrównany, każda z zawodniczek potrafi być dobrą zmienniczką. Mam nadzieję, że dopiero w play-off pokażemy, na co naprawdę stać naszą ekipę.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2012-12-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved