Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Uros Kovacević nowym zawodnikiem Casa Modena

Uros Kovacević nowym zawodnikiem Casa Modena

fot. archiwum

Uros Kovacević zrezygnował z występów w Ach Volley Ljubljana i przenosi się do Casa Modena. Najlepiej punktujący zawodnik grupy D Ligi Mistrzów i aktualny mistrz Europy nad występy w europejskich pucharach przedłożył grę we włoskiej Serie A.

Krążące od jakiegoś czasu plotki wreszcie znalazły potwierdzenie. Uros Kovacević będzie nowym zawodnikiem Casa Modena. Wprawdzie strona klubowa włoskiego zespołu na ten temat milczy, jednak potwierdzenie można znaleźć na profilu w portalu społecznościowym dotychczasowego klubu zawodnika, ACH Volley.

Uros Kovacević to młodszy brat występującego w Resovii Rzeszów Nikoli Kovacevicia, bardzo utalentowany dziewiętnastolatek, aktualny mistrz Europy. W tegorocznej edycji Ligi Mistrzów wraz z zespołem z Ljubljany zajął drugie miejsce w grupie D i był jednocześnie w tej grupie najlepiej punktującym zawodnikiem, w ogólnej klasyfikacji zajął 15. miejsce, z dorobkiem 84 punktów.

Transfer serbskiego przyjmującego to z pewnością duże osłabienie słoweńskiego zespołu, który w fazie play-off Ligi Mistrzów zmierzy się z Bre Banca Lannutti Cuneo. Natomiast w Modenie nie mogą się doczekać, kiedy nowy zawodnik będzie mógł wystąpić, gdyż po tym, jak Dick Kooy zdecydował się przenieść do Maceraty (na zasadzie wypożyczenia), a z powodu kontuzji wyłączony z gry jest Marco Molteni, trener Angelo Lorenzetti ma do dyspozycji tylko trzech przyjmujących.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-12-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved