Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Bogdan Serwiński: Aluprof to najlepszy logistycznie rywal dla Muszyny

Bogdan Serwiński: Aluprof to najlepszy logistycznie rywal dla Muszyny

fot. archiwum

W ćwierćfinale Pucharu CEV Bank BPS Fakro Muszyna zmierzy się z Aluprofem Bielsko-Biała. Wicemistrzynie Polski czeka więc najkrótszy wyjazd w historii występów w europejskich rozgrywkach. - To duży plus, że nie musimy daleko jechać - mówi Bogdan Serwiński.

W przygranicznej miejscowości są zadowoleni z losowania, bo ostatnio drużyna nie miała w nim szczęścia. Tylko w tym sezonie w Lidze Mistrzyń musiała latać do Moskwy i Baku. Teraz wystarczy ok. 200-kilometrowa podróż po dobrze znanej trasie. – Z punktu widzenia logistycznego Aluprof to dla nas najlepszy przeciwnik. Planowanie podróży nie powinno sprawić nam żadnych problemów – przekonuje Bogdan Serwiński, trener Banku BPS.

Szkoleniowiec cieszy się, że jego zespół nie trafił na Omiczkę Omsk, bo wówczas do przebycia miałby ponad 4 tys. km. Taka podróż będzie jednak czekała muszynianki, jeśli awansują do półfinału.

Fakt, że gramy z bielszczankami, ma swoje plusy i minusy. Z jednej strony nie musimy daleko jechać, ale z drugiej sytuacja nie jest korzystna dla polskiej siatkówki, bo jedna z naszych drużyn odpadnie już w ćwierćfinale – podkreśla Serwiński.Więcej w serwisie sport.pl

 

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-12-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved