Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Adam Grabowski oficjalnie trenerem Atomu Trefla Sopot

Adam Grabowski oficjalnie trenerem Atomu Trefla Sopot

fot. archiwum

Adam Grabowski od dziś oficjalnie samodzielnie prowadzi sopocką drużynę - poinformowało Biuro Prasowe Atomu Trefla Sopot. Przypomnijmy, że przed tygodniem z posadą pierwszego szkoleniowca sopocianek pożegnał się Jerzy Matlak.

To była naturalna kontynuacja współpracy z trenerem – wyjaśnia nominację Grabowskiego prezes sopockiego klubu, Tomasz Słodkowski.Od początku sezonu dał się poznać jako niezwykle pracowity i oddany zespołowi człowiek.

Grabowski dołączył do klubu równocześnie z trenerem Jerzym Matlakiem. 1 grudnia jako pierwszy szkoleniowiec poprowadził drużynę w meczu z AZS-em Białystok, a następnie z Siódemką Legionowo i Asystelem Carnaghi Villa Cortese. Wszystkie te spotkania Atomówki wygrywały gładko 3:0.

Te rezultaty w dużej mierze miały oczywiście znaczenie, jak również to, że trener Grabowski był bezpośrednio zaangażowany zarówno w prowadzenie zespołu, jak i jego treningi w ostatnim czasie – podkreśla prezes.Umowa z Adamem Grabowskim obowiązuje do końca tego sezonu. O przedłużeniu współpracy z trenerem zadecydują wyniki sportowe oraz postawa drużyny, przejawiająca się w jej zaangażowaniu i charakterze.

 

źródło: atomtrefl.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-12-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved