Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Sebastian Świderski: Zagrywka i blok zadecydowały o zwycięstwie

Sebastian Świderski: Zagrywka i blok zadecydowały o zwycięstwie

fot. archiwum

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle odniosła bardzo ważne zwycięstwo nad francuską drużyną VB Tours i dzięki temu awansowała do kolejnej rundy Ligi Mistrzów. - O naszym zwycięstwie zadecydowała zagrywka i blok - powiedział drugi trener ZAKSY, Sebastian Świderski.

– Był to bardzo ciężki i trudny mecz, jeśli chodzi o przygotowanie mentalne. Francuzi zagrali bardzo dobrze, a nawet rewelacyjnie w obronie, co wyprowadzało nas z równowagi – podsumował ostatnie spotkanie w grupie C Ligi Mistrzów Świderski. – Najważniejsze, że ten mecz wygraliśmy i zagraliśmy bardzo dobrze w zagrywce i w bloku i to zadecydowało o naszym zwycięstwie – dodał na zakończenie.

ZAKSA nie ustrzegła się też błędów własnych w przegranym przez tą ekipę pierwszym secie. – Plan, jaki przed tym meczem założyliśmy, zrealizowaliśmy, kontrolowaliśmy przebieg tego meczu, pomimo tego popełniliśmy kilka niewymuszonych błędów w przegranym przez nas secie i powinno być to dla nas nauczką na przyszłość. Cieszymy się ze zwycięstwa i trzymamy za nas kciuki, abyśmy awansowali dalej – powiedział zadowolony Marcin Możdżonek.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-12-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved