Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Puchar CEV: Muszynianki zagrają z Aluprofem w fazie challenge

Puchar CEV: Muszynianki zagrają z Aluprofem w fazie challenge

fot. archiwum

Znamy już wszystkie pary fazy challenge Pucharu CEV, w której wystąpią trzy polskie zespoły. Już w tej rundzie dojdzie do potyczki dwóch klubów z ORLEN Ligi. Bank BPS Fakro Muszyna zmierzy się z Aluprofem Bielsko-Biała.

Los skojarzył dwa polskie zespoły już w tej fazie. Pierwszy mecz odbędzie się w Muszynie. Trzecia z polskich drużyn – MKS Tauron Dąbrowa Górnicza zagra z Fenerbahce Stambuł, w którym występuje reprezentantka naszego kraju – Berenika Okuniewska. Pozostałe pary tworzą: SES Calais i Urałoczka-NTMK Jekaterinburg, a Tomis Constanta rywalizować będzie ze zwycięzcą dwumeczu Baki-Azeryol Baku – Omiczka Omsk.

Zobacz również:
Pary fazy challenge Pucharu CEV kobiet

Wśród panów zabraknie drużyn występujących w PlusLidze. Najciekawiej zapowiada się pojedynek Generali Haching z Andreoli Latina. Ekipę włoską reprezentuje polski atakujący – Jakub Jarosz. Ponadto Jihostroj České Budějovice, z Jakubem Novotnym w składzie, zagra z Maliye Milli Piyango Ankara. Drużyna turecka wyeliminowała wcześniej z europejskich pucharów Jastrzębski Węgiel. Inny z tureckich zespołów – Halkbank Ankara – podejmował będzie „spadkowicza” z Ligi Mistrzów – Knack Roeselare. Ostatnią parę tworzy inny „spadkowicz” – Tours VB i Lokomotiw Charków.Zobacz również:
Pary fazy challenge Pucharu CEV mężczyzn

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-12-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved