Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Niepewna sytuacja Rafała Błaszczyka. Będą zmiany w Impelu?

Niepewna sytuacja Rafała Błaszczyka. Będą zmiany w Impelu?

fot. impelwroclaw.pl

- Sytuacja jest na tyle poważna, że jako prezes muszę mieć przygotowany plan B - mówi Jacek Grabowski, prezes siatkarskiego Impelu Wrocław pytany o przyszłość trenera Rafała Błaszczyka. Czy nowym szkoleniowcem zespołu zostanie Jerzy Matlak?

Mimo przedsezonowych wzmocnień wrocławianki kompletnie rozczarowują. W tym sezonie wygrały zaledwie dwa spotkania, żadnego za komplet punktów. A w przedsezonowych zapowiedziach Impel miał walczyć o czołowe miejsca w lidze. Nawet o mistrzostwo Polski. Na razie jest obawa, że zespół będzie bronił się przed degradacją.

Czy w związku ze słabą grą drużyny we wrocławskim klubie realnie rozważana jest możliwość zmiany szkoleniowca?

Sytuacja jest na tyle poważna, że jako prezes muszę mieć przygotowany wariant B. Taki wariant, który być może w odpowiednim momencie wprowadzę w życie – mówi dyplomatycznie prezes Impelu Jacek Grabowski.Nieoficjalnie wiadomo, że od pewnego czasu wrocławianie sondują możliwość zatrudnienia nowego szkoleniowca. Jednym z wymienianych kandydatów jest były selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Matlak. Trener kilka dni temu został niespodziewanie zwolniony z ekipy mistrza Polski Atomu Trefla Sopot. W klubie zarzucano mu m.in., że nie pojawiał się na niektórych treningach.

Nikt z wrocławskiego klubu w tej sprawie się ze mną nie kontaktował – twierdzi szkoleniowiec.

Teoretycznie klub z Wrocławia mógłby sobie pozwolić na zatrudnienie szkoleniowca z zagranicy. Ale czy w tym momencie taka opcja jest realna?

*Cały tekst na wrocławskich stronach Gazety Wyborczej.

 

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-12-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved