Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Radosław Maciejewicz: Musimy wykorzystać atut własnej hali

Radosław Maciejewicz: Musimy wykorzystać atut własnej hali

fot. archiwum

- Szału nie ma, ale musimy sobie jakoś radzić. Myślę, że druga runda będzie znacznie lepsza w naszym wykonaniu - mówi o obecnej sytuacji GTPS-u Gorzów Wielkopolski szkoleniowiec lubuskiego zespołu, Radosław Maciejewicz.

W ostatnim meczu siatkarze GTPS-u Gorzów Wielkopolski pokonali u siebie Orła Międzyrzecz 3:0. Było to dopiero drugie zwycięstwo podopiecznych Radosława Maciejewicza w tym sezonie. – Cieszymy się z gry w bloku oraz z faktu, że popełniliśmy mało błędów, popsuliśmy bodajże 5 zagrywek, a przykładowo w meczu w Zielonej Górze aż 23. Jeśli nie będziemy robić błędów, to powinniśmy wygrywać nawet z najlepszymi – podsumował trener lubuskiej drużyny.

Pierwsza część sezonu zasadniczego nie była najlepsza w wykonaniu gorzowskiej ekipy. Obecnie GTPS plasuje się dopiero na siódmej pozycji, a w dodatku ma aż sześć oczek straty do szóstego MKS-u Kalisz. – Szału nie ma, ale musimy sobie jakoś radzić. Myślę, że druga runda będzie znacznie lepsza w naszym wykonaniu. Przede wszystkim zagramy więcej meczów u siebie i musimy wykorzystać atut własnej hali – podkreślił w rozmowie z radiem Zachód Radosław Maciejewicz.Forma zawodników idzie w górę, więc w kolejnych meczach powinniśmy pokazać się z dobrej strony – dodał szkoleniowiec gorzowskiego zespołu.

W trakcie sezonu do GTPS-u dołączyło dwóch zawodników – Jakub Wagner (rozgrywający) oraz Mateusz Januszewski (libero). Siatkarze ci mieli uzupełnić luki w zespole i wprowadzić w nim większą rywalizację, – Był to wstrząs dla pozostałych zawodników. Zauważyli oni, że to nie są przelewki. Zrozumieli, że jeśli nie wezmą się do roboty, to się z nimi pożegnamy – podsumował Maciejewicz.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-12-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved