Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Jarosław Stancelewski: Zespół wreszcie uwierzył w swoje możliwości

Jarosław Stancelewski: Zespół wreszcie uwierzył w swoje możliwości

fot. archiwum

- W tym sezonie sześć spotkań kończyliśmy wynikiem 3:2 i za każdym razem przegrywaliśmy. Wierzę, że wygrana z Czarnymi rozpocznie naszą dobrą passę - powiedział szkoleniowiec Stali AZS PWSZ Nysa, Jarosław Stancelewski.

Ostatnie spotkanie Stali AZS PWSZ Nysa z Czarnymi Radom było wyjątkowe dla grającego szkoleniowca ekipy z Opolszczyzny, Jarosława Stancelewskiego, który w latach 1998-2002 bronił barw zespołu z Mazowsza. – Nie ukrywam, że podróż do Radomia była sentymentalna. Grałem w Czarnych przez cztery sezony i ten okres w mojej sportowej karierze wspominam bardzo dobrze – powiedział obecny trener Stali. – Sympatia do klubu z Radomia pozostała na zawsze – podkreślił na łamach serwisu sport.pl Stancelewski.

Początek sezonu nie był zbytnio udany dla mistrzów I ligi, ale być może wygrana w Radomiu z Czarnymi (3:1) pozwoli przełamać się akademikom z Opolszczyzny. – Możemy mówić o pechu. W tym sezonie sześć spotkań kończyliśmy wynikiem 3:2 i za każdym razem przegrywaliśmy. Wierzę, że wygrana z Czarnymi rozpocznie naszą dobrą passę – skomentował Stancelewski, który jest bardzo zadowolony z ostatniego rezultatu osiągniętego przez swoich podopiecznych. – Zespół wreszcie uwierzył w swoje możliwości. Po pierwszym przegranym secie, wreszcie zagraliśmy to, nad czym pracujemy na treningach, a co dotychczas zawodziło nas w meczach ligowych. Mam na myśli między innymi stabilne przyjęcie zagrywki. Dodatkowo nie było w naszej grze nerwowości, tylko spokój i sprawne realizowanie taktyki – zaznaczył opiekun nyskiego zespołu.

Cały wywiad Radosława Olchowskiego w serwisie sport.plźródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-12-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved