Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Adam Grabowski: Nawet nie próbuję spekulować…

Adam Grabowski: Nawet nie próbuję spekulować…

fot. CEV

- Nie myślałem jeszcze o tym, na kogo chciałbym trafić w następnej rundzie. Nawet nie próbuję spekulować - mówił po ostatnim grupowym meczu Ligi Mistrzyń trener Trefla Sopot, Adam Grabowski. Giovanni Caprara nawet nie wiedział, że... też awansował.

Po meczu w Sopocie nastroje we włoskiej ekipie nie były najlepsze. – Chciałabym powiedzieć, że sopocka drużyna zagrała bardzo dobre spotkanie. Nie pozwoliła nam „wejść” w mecz i nic więcej nie mogę dodać – mówiła kapitan AsysteluCarnaghi, Katarina Barun.Gratuluję drużynie z Sopotu. Ja nie mam nic do zarzucenia swoim zawodniczkom. Przykro mi jednak z powodu naszego sponsora, który bardzo liczył na to, że znajdziemy się w następnej rundzie Ligi Mistrzyń – dodał trener Giovanni Caprara, który na konferencji prasowej nie wiedział jeszcze, że… jednak awansował do play-off. AsystelCarnaghi jako najlepsza drużyna z trzecich miejsc awansował do kolejnej rundy Ligi Mistrzyń.

Radość panowała natomiast w zespole mistrzyń Polski, które nie oglądając się na nikogo, same zapewniły sobie awans do play-off. – Bardzo cieszymy się z tego zwycięstwa. Niewielu spodziewało się tak szybkiego rozstrzygnięcia. Włoskie kolacje są bardzo długie, a to było szybkie spotkanie. Praktycznie każdy element siatkarskiego rzemiosła dobrze u nas funkcjonował, a wtedy po prostu można bawić się siatkówką – mówiła kapitan Atomu Trefla Sopot, Izabela Bełcik.

Dziękuję dziewczynom. Ci, którzy widzieli mecz, się cieszą, a ci, którzy go nie widzieli, niech żałują – stwierdził trener Adam Grabowski.Nie myślałem jeszcze o tym, na kogo chciałbym trafić w następnej rundzie. Nawet nie próbuję spekulować, kogo przydzieli nam los w Lidze Mistrzyń. Za pięć minut gramy ważny mecz w lidze z Muszynianką. Do Muszyny Rachel Rourke nie jedzie, zostaje w Sopocie i będzie realizować indywidualny program treningowy – dodał szkoleniowiec Trefla, przypominając o umowie, jaka wiąże Australijkę z jej byłym klubem.źródło: Dziennik Bałtycki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-12-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved