Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Vesna Jovanović: Czuję się tutaj dobrze

Vesna Jovanović: Czuję się tutaj dobrze

fot. archiwum

W sobotnim meczu ze Spartą Warszawa w barwach Chemika Police przed swoją publicznością zadebiutowała Vesna Jovanović. W krótkiej rozmowie ze Strefą Siatkówki zawodniczka podzieliła się m.in. spostrzeżeniami na temat spotkania.

Na zakończenie pierwszej rundy fazy zasadniczej siatkarki Chemika Police, które zakończyły tę część sezonu na drugim miejscu, rozegrały lekkie, łatwe i przyjemne spotkanie ze Spartą Warszawa, pokonując rywalki w trzech krótkich setach. – Tak, to był naprawdę łatwy mecz. Odbył się on w dobrym momencie, po naszej porażce w Pucharze Polski. Mecz z Jedynką był dla nas trudny fizycznie, ale i także psychicznie. Dziś był ostatni mecz w tej rundzie i teraz zaczynamy kolejną część sezonu. Atmosfera w zespole jest dobra, czujemy się dobrze i wierzę, że będziemy kontynuowały taką grę, jak w sobotę – mówi środkowa Chemika Police. W meczach z niżej notowanymi zespołami ważna jest na pewno koncentracja i tę udało się policzankom zachować. – Od początku musiałyśmy grać swoją grę, nie patrzeć na grę przeciwniczek. Grałyśmy dobrze zagrywką, a co za tym idzie – łatwiej nam było w bloku. Myślę, że w ogóle grałyśmy dobrze – dodaje Vesna Jovanović.

Serbska środkowa jest w zespole nową zawodniczką, ale jak sama podkreśla, czuje się tu bardzo dobrze. – To był mój pierwszy mecz przed tą publicznością i to było naprawdę wspaniałe uczucie. Czuję się tu dobrze, lubię te zawodniczki, lubię ten zespół – mówi siatkarka, która jak sama przyznaje, nie miała jeszcze okazji zwiedzić Polic. – Kilka razy byłam w Szczecinie, ale nie mam za bardzo czasu, bo gramy dość sporo, a dodatkowo pogoda nie jest za dobra. Jedynie pobieżnie zobaczyłam miasto – mówi Vesna Jovanović i podkreśla jednocześnie, że dobrze rozumie się ze swoimi koleżankami na boisku.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-12-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved