Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > ORLEN Liga: Wzmocnienie Budowlanych Łódź

ORLEN Liga: Wzmocnienie Budowlanych Łódź

fot. archiwum

Do grona zawodniczek łódzkiej drużyny dołączyła reprezentantka Kolumbii - atakująca Paola Ampudia. Zawodniczka już trenuje z zespołem. Jest wprawdzie potwierdzona do gry, ale jej występ w meczu z Tauronem MKS Dąbrowa Górnicza jest wątpliwy.

Paola Ampudia to 24-letnia zawodniczka, która w poprzednim sezonie występowała razem z Bereniką Okuniewską we włoskiej drużynie Scavolini Pesaro. Mierząca 184 cm Kolumbijka ten sezon rozpoczęła w Igtisadchi Baku, ale już wiadomo, że dokończy go w Łodzi.

– Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że pierwszej części sezonu naszym dużym problemem była skuteczność w ataku, w związku z czym podjęliśmy decyzję o zakontraktowaniu Paoli. Wierzymy, że dzięki tej decyzji wzrośnie nasza „siła ognia” – powiedział Marcin Chudzik – Prezes Zarządu Budowlanych Łódź.

Budowlani Łódź na półmetku rundy zasadniczej uplasowali się na siódmej pozycji, a już dziś zmierzą się z zespołem z Dąbrowy Górniczej. Kolumbijka będzie trzecią atakującą w drużynie, bowiem Maciej Kosmol ma do dyspozycji jeszcze Soraię Dos Santos i Magdalenę Piątek. 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-12-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved