Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Jerzy Matlak nie jest już trenerem Trefla Sopot

Jerzy Matlak nie jest już trenerem Trefla Sopot

fot. archiwum

Po dzisiejszym zebraniu zarząd klubu Atom Trefl Sopot podjął decyzję o zakończeniu współpracy z trenerem Jerzym Matlakiem. Na tę chwilę jego obowiązki przejmie Adam Grabowski, obecnie drugi szkoleniowiec sopockiej drużyny.

Jerzy Matlak, były trener reprezentacji Polski, objął stanowisko trenerskie w Treflu Sopot w czerwcu tego roku. Za jego kadencji sopocianki, mimo wielu problemów organizacyjno-finansowych, uplasowały się na czwartej pozycji po pierwszej fazie rundy zasadniczej ORLEN Ligi w sezonie 2012/2013, a także odniosły zaledwie dwa zwycięstwa w Lidze Mistrzyń.

W drużynie z Sopotu od dłuższego czasu zastanawiano się nad zmianą trenera, jednak za każdym razem zwycięstwa drużyny obroniły pozycję Jerzego Matlaka. Po ostatnich debatach zarządu Trefla podjęto decyzję o zakończeniu współpracy, a wpływ na nią miały nie tylko aspekty sportowe zespołu. W ciągu kilku dni mają zostać uzgodnione warunki zerwania umowy z trenerem, a także podane nazwisko nowego szkoleniowca Trefla, przed którym będzie stało trudne zadanie obrony tytułu mistrzowskiego.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-12-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved