Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Innowacyjna aplikacja Sport.pl Live

Innowacyjna aplikacja Sport.pl Live

fot. archiwum

Nowa aplikacja Sport.pl Live na urządzenia mobilne z systemem Android zapewnia bezpłatny dostęp do setek relacji sportowych na żywo w każdym tygodniu. Kibic ze smartfonem może dzięki niej w innowacyjny sposób śledzić nawet kilkanaście trwających równocześnie meczów i wydarzeń sportowych.

Artykuł sponsorowany

Aplikacja Sport.pl Live na androida będzie w najbliższych dniach dostępna do ściągnięcia w Google Play i w Samsung Apps.

– W ostatnich miesiącach uważnie obserwowaliśmy zachowania użytkowników naszego serwisu mobilnego Sport.pl, który jest rynkowym liderem. Stwierdziliśmy, że kibice korzystają ze smartfonów przede wszystkim, by śledzić bieżące wydarzenia, a nie po to, by znaleźć archiwalne artykuły, stare wyniki czy tabele. To dlatego w aplikacji Sport.pl Live wprowadziliśmy innowacyjny sposób obserwowania kilkunastu wydarzeń sportowych równocześnie – mówi Marcin Gadziński, dyrektor strategii i rozwoju w grupie Sport.pl. – Zachęcamy użytkowników do włączenia Sport.pl Live zwłaszcza w pełne meczów weekendy, czy np. wieczory z Ligą Mistrzów. Wtedy nasza apka rozwija skrzydła.Aplikacja składa się z trzech zakładek: „LIVE”, „Wyniki” oraz sekcji „Zaplanuj”. W pierwszej użytkownicy znajdą relacje na żywo z meczów i innych wydarzeń sportowych oraz najnowsze informacje ze Sport.pl. Zakładka aktualizuje się automatycznie w momencie opublikowania wpisu w relacji na żywo lub innej informacji przez dziennikarza Sport.pl

Druga zakładka „Wyniki”, to aktualne i archiwalne informacje o rezultatach spotkań sportowych. Daje możliwość obserwacji „na żywo” wyników nawet kilkudziesięciu wydarzeń.

Zakładka „Zaplanuj” to tygodniowy harmonogram wydarzeń sportowych. Umożliwia dodawanie spotkań sportowych do własnego kalendarza. Aplikacja przypomni użytkownikowi o starcie wydarzenia nawet, jeśli jest w danym momencie nieaktywna.

Użytkownicy aplikacji będą też otrzymywać wysyłane przez redakcję Sport.pl „alerty” o najważniejszych wydarzeniach z ostatniej chwili lub o rozpoczęciu najciekawszych relacji na żywo.

Aplikacja została przygotowana przez firmę Looksoft. Za treści odpowiada redakcja Sport.pl. Partnerem aplikacji Sport.pl Live jest firma HTC.

Ściągnij aplikację

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Więcej artykułów z dnia :
2012-12-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved