Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Zmiana trenera w KS Murowana Goślina

Zmiana trenera w KS Murowana Goślina

fot. archiwum

Od wczoraj Aleksander Klimczyk nie jest już trenerem zespołu KS Murowana Goślina. Jego obowiązki tymczasowo przejął Andrzej Miciul, a klub szuka nowego trenera. Zmiana nastąpiła w momencie, gdy zespół zaczął zdobywać punkty w I lidze.

Dziś klub z Murowanej Gośliny wydał komunikat o przyjęciu rezygnacji Aleksandra Klimczyka z funkcji trenera pierwszoligowego zespołu. Powodem były sprawy osobiste trenera, które nie pozwoliły mu na kontynuowanie pracy w Wielkopolsce. – Rzeczywiście, sprawy rodzinne nie pozwoliły mi na prowadzenie tego zespołu – komentuje sytuację Aleksander Klimczyk. – Uzgodniliśmy więc, że nie będziemy kontynuowali współpracy.

Zespół na pewno powinien się utrzymać i znaleźć w pierwszej ósemce po rundzie zasadniczej. Jeśli tylko ominą go kontuzje, to powinno być dobrze. Przydałyby się jednak na pewno wzmocnienia na podstawowych pozycjach – mówi były już szkoleniowiec siatkarek z Murowanej Gośliny.

KS Murowana Goślina w ostatnich meczach odniósł dwa cenne zwycięstwa, pokonując warszawską Spartę i AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. W niedzielę uległ w zaległym spotkaniu mieleckiej Stali. – Dziewczyny świetnie zagrały mecz z Ostrowcem Świętokrzyskim, grały nawet lepiej niż w meczu ze Spartą Warszawa – mówi Aleksander Klimczyk, który zostawił zespół na 9. miejscu w tabeli, z dwoma punktami straty do Wieżycy Stężyca.Obowiązki trenera pierwszej drużyny objął tymczasowo wiceprezes klubu, Andrzej Miciul, który najprawdopodobniej poprowadzi zespół w sobotnim meczu z Budowlanymi Toruń. Klub już rozpoczął poszukiwanie nowego szkoleniowca.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-12-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved