Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Agata Sawicka: Wierzymy w wygraną w Beziers

Agata Sawicka: Wierzymy w wygraną w Beziers

- Dwumecz się nie skończył, więc nie można o tej rywalizacji mówić jako o wygranej - mówi po wygranej z Beziers w pierwszym meczu 1/4 finału Pucharu CEV libero BKS Agata Sawicka. -  Wierzymy w wygraną w Beziers, bez tej wiary nie byłoby sensu tam jechać.

BKS Aluprof Bielsko-Biała w 1/4 finału Pucharu CEV trafił na francuski Beziers Volley. Pierwszy mecz bielszczanki wygrały 3:1, ale wygrana nie przyszła im łatwo. Śmiało można zaryzykować stwierdzenie, że Beziers to do tej pory najgroźniejszy przeciwnik, z jakim w tych rozgrywkach miały do czynienia podopieczne trenera Wiesława Popika.Bardzo możliwe, że właśnie tak jest. Dwumecz się jeszcze nie skończył, więc nie można o tej rywalizacji mówić jako o wygranej – twierdzi libero BKS, Agata Sawicka.Było ciężko i teraz już chyba z meczu na mecz będzie coraz ciężej – dodała.

W drugim secie BKS oddał inicjatywę rywalkom, a te pokazały, że potrafią grac w siatkówkę. – Rzeczywiście, w tym secie my przestałyśmy trochę grać w pewnym momencie. My musimy grać po prostu swoją siatkówkę, tak naprawdę bardzo dużo zależy od nas – mówi libero bialskiej ekipy. Przed zespołem BKS teraz mecz ligowy w Bydgoszczy, a potem długa podróż do Francji. – Takie jest życie sportowca – co tydzień gdzieś się przemieszczamy, to należy do naszych obowiązków. Zrobimy co w naszej mocy, żeby wygrać zarówno jeden, jak i drugi mecz. Wierzymy w wygraną w Beziers, bez tej wiary nie byłoby sensu tam jechać – kończy Agata Sawicka.

źródło: bks.bielsko.pl