Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > PZPS: Mistrzostwa świata w 2014 roku w sześciu polskich miastach

PZPS: Mistrzostwa świata w 2014 roku w sześciu polskich miastach

fot. archiwum

Na oficjalnej stronie Rosyjskiej Federacji Siatkówki pojawiła się informacja, że mistrzostwa świata w 2014 roku mają być rozegrane w czterech, a nie jak wcześniej planowano, sześciu polskich miastach. - Ta informacja jest nieprawdziwa - ucina plotkę PZPS.

Rosyjska Federacja Siatkówki, powołując się na FIVB, podała, że mistrzostwa świata, które w 2014 roku odbędą się w Polsce, rozegrane zostaną w Katowicach, Łodzi, Krakowie i Wrocławiu. Tymczasem Polski Związek Piłki Siatkowej dementuje tę informację i potwierdza, że gospodarzami imprezy będą również Bydgoszcz oraz Gdańsk. Na oficjalnej stronie internetowej związku czytamy:

Polski Związek Piłki Siatkowej informuje, że mistrzostwa świata w 2014 roku rozegrane zostaną w sześciu, a nie czterech miastach jak donoszą rosyjskie media.

Mistrzostwa Świata w 2014 odbędą się w Polsce od 3 do 21 września w: Katowicach, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie, Bydgoszczy oraz Gdańsku.Światowa Federacja Piłki Siatkowej (FIVB) dotychczas zwizytowała cztery polskie miasta, a dwa kolejne, czyli Bydgoszcz i Gdańsk, odwiedzi w 2013 roku.

Informacja o zmniejszeniu liczby miast-gospodarzy mistrzostw świata w 2014 roku jest nieprawdziwa. Siatkarski mundial w Polsce odbędzie się w sześciu miastach, tak jak było to zaplanowane od początku.”

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2012-12-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved