Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Katarzyna Wysocka: Zabrakło nam wiary

Katarzyna Wysocka: Zabrakło nam wiary

fot. archiwum

- Brakowało nam wiary i przez to nie mogłyśmy się przeciwstawić tak dobremu zespołowi jakim jest BKS Bielsko-Biała - powiedziała po meczu z BKS-em Katarzyna Wysocka, libero PTPS-u Piła. Pilanki po dobrym początku przegrały spotkanie 1:3.

Nastrój rozczarowania panuje w Pile po meczu z BKS-em Aluprof Bielsko-Biała. Podopieczne Mirosława Zawieracza już w pierwszej partii odrobiły kilkupunktową stratę, rzutem na taśmę wygrywając 25:22. – Na początku spotkania pokazałyśmy, że potrafimy grać w siatkówkę. Na boisku byłyśmy w pełni zmobilizowanym zespołem, walczyłyśmy do końca i to przyniosło efekt w postaci zwycięstwa – powiedziała Katarzyna Wysocka, libero PTPS-u Piła. Po zmianie stron obie drużyny biły się punkt za punkt. Sytuacja zmieniła się przy stanie 13:14. Pilanki stanęły w miejscu, a punkty zdobywał już tylko zespół prowadzący w tabeli ORLEN Ligi. – Raz, że Ewelina Sieczka dysponuje bardzo dobrą zagrywką, dwa, że nawet przy dobrym przyjęciu jej serwisów nie potrafiłyśmy skończyć piłek – tłumaczyła libero gospodarzy. – Każda nieudana akcja sprawiała coraz większe podłamanie naszego zespołu. Niezwykle trudno było przeciwstawić się rozpędzonemu rywalowi, stąd taki masakryczny wynik w drugim secie – dodała.

Ale także w trzeciej i czwartej partii to bielszczanki były stroną wyraźnie przeważającą, zupełnie zasłużenie wygrywając w Pile 3:1. – Później zabrakło ambicji. Nieudane akcje powodowały, że nasza postawa była coraz gorsza. Brakowało nam wiary i przez to nie mogłyśmy się przeciwstawić tak dobremu zespołowi jakim jest BKS Bielsko-Biała – powiedziała Katarzyna Wysocka, która pozytywnie podsumowała dotychczasowe występy zespołu w sezonie 2012/2013. – Możemy być dumne z naszej gry i postawy, gdyż cele na pierwszą rundę wypełniłyśmy. To, co miałyśmy wygrać, wygrałyśmy i z tego należy być zadowolonym. Za tydzień rozpoczyna się II runda, a w niej mamy takie same szanse na punkty jak w pierwszej części sezonu. Zrobimy wszystko, aby zdobyć ich jak najwięcej – zakończyła libero zajmującego 5. miejsce PTPS-u Piła.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2012-12-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved